Movies
Ratings
626
SoulRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 5.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Big EyesRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.5
Criminal ConspiracyRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0