Titles you rated
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Another FamilyRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
New Police StoryRated ★ 3.0
The RookieRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
John QRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.0
Man on FireRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0