Titles you rated
Perfect NumberRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0