Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0