Movies
Ratings
19
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0