Series
Ratings
195
AdolescenceRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
My Perfect StrangerRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Strawberry NightRated ★ 3.5
Strawberry Night SPRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
KairosRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.0
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 2.5