Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
RRRRated ★ 4.5
LightyearRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5