Movies
Ratings
181
Dancing QueenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Down with LoveRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0