Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
QueenpinsRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 4.5
LOVE IS A CRAZY THINGRated ★ 4.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 2.5
- WishRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0