Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.5
The Turin HorseRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The WaveRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
GeniusRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0