Movies
Ratings
438
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The SonRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
PadakRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
A Bigger SplashRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0