Titles you rated
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Forgotten LoveRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 0.5
AmélieRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 0.5
King KongRated ★ 3.5