Movies
Ratings
107
BargainRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
SakuranRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 2.5