Titles you rated
First ManRated ★ 3.0
HugoRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
The NorthmanRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Transformers OneRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5