Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 3.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 4.0
The First OmenRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
AuditionRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0