Movies
Ratings
530
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 3.5
PietaRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.5