Movies
Ratings
94
The BodyRated ★ 4.5
Innocent ThingRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 4.5
The PurgeRated ★ 4.0
OculusRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
OfficeRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0