Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
My Sister's KeeperRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0