Titles you rated
The Green RayRated ★ 4.0- SABAKANRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
I Wish I Had a WifeRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 1.0
Green BookRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0