Series
Ratings
63
Fight For My WayRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
- SoulmateRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0