Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Orphan BlackRated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
TripleRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0