Movies
Ratings
83
New WorldRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
The House BunnyRated ★ 5.0
GambitRated ★ 1.0
ThirstRated ★ 1.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
MortdecaiRated ★ 1.0
Nine LivesRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.5
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
We Are Your FriendsRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 1.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0