Movies
Ratings
50
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 1.5
Iron ManRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.5