Series
Ratings
37
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 2.0
GiantRated ★ 2.0
Ugly AlertRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
Princess AuroraRated ★ 2.0
Warm and CozyRated ★ 1.5
Oh My VenusRated ★ 1.5
GleeRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 1.5