Movies
Ratings
175
PatersonRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
The Third MurderRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.5
Battle of the SexesRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.5
SawRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5