Titles you rated
The Big SwindleRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0