Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0