Movies
Ratings
247
First ManRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0