Titles you rated
TunnelRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0