Titles you rated
LifeRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5