Titles you rated
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Gangster HighRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The November ManRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 2.5
Green LanternRated ★ 2.5
Days of WrathRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Intimate EnemiesRated ★ 2.5