Movies
Ratings
26
August RushRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0