Series
Ratings
18
Oh My VenusRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5