Series
Ratings
175
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
LiveRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 1.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5