Series
Ratings
13
Game of ThronesRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0