Movies
Ratings
283
Legally BlondeRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
Dragon Tiger GateRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Passenger 57Rated ★ 3.5
The Legend IIRated ★ 2.0
Old PartnerRated ★ 1.0
Universal SoldierRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.5
TwinsRated ★ 3.0
StepmomRated ★ 1.0- From Vegas to MacauRated ★ 1.5
God of Gamblers IIRated ★ 2.0
Predator 2Rated ★ 3.0
The TerroristRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 2.5
Hard BoiledRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0