Titles you rated
- DamoRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 3.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
All InRated ★ 5.0
Trap of YouthRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.0- Eyes of DawnRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0