Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5