Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Cube²: HypercubeRated ★ 1.0
American PsychoRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 1.5
The Count of Monte CristoRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
A Dangerous MethodRated ★ 2.0
Jesus Christ Superstar - Live Arena TourRated ★ 2.5
The CollectionRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 1.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 1.5
AntichristRated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 0.5
PietaRated ★ 1.0