Movies
Ratings
269
OppenheimerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Days of Being WildRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
BorderRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 2.5