Titles you rated
A Serious ManRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 4.5
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
SuperchondriacRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 3.0
City LightsRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 2.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5