Movies
Ratings
15
MapadoRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 0.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5