Series
Ratings
68
The ChaserRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.5- The LoverRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0- Doctor KkaengRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5