Titles you rated
Murder, Take OneRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 2.0