Titles you rated
Saw IIRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0