Series
Ratings
44- Walking to HeavenRated ★ 5.0
- General HospitalRated ★ 5.0
- One of A PairRated ★ 5.0
SeoulmoonRated ★ 5.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 5.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 2.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 1.5
New Tales of the GisaengRated ★ 0.5
Paradise RanchRated ★ 1.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 0.5
Miss KoreaRated ★ 1.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 1.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.0
On AirRated ★ 1.0