Series
Ratings
27
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0