Titles you rated
World War ZRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
JiseulRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.0
CJ7Rated ★ 4.0