Movies
Ratings
351
The Exit 8Rated ★ 3.0
HyakuemuRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The MoonRated ★ 1.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The Exorcist: BelieverRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
TenetRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5