Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 5.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 5.0
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 3.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 5.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 4.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 5.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 5.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 5.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 5.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 1.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 4.5